Spodnie Damskie Model DHJ-SP-16008.01X Green - Italy Moda
128.00 zł – 131.00 złZakres cen: od 128.00 zł do 131.00 zł
Marynarka Damska Model DHJ-MA-15555.00P Green – Italy Moda
174.00 zł
SKU:
MTH-166965
Kategorie: Eleganckie narzutki damskie, Eleganckie narzutki na sukienkę
Opis
Marynarka damska na podszewce, zapinana na guziki. Na ramionach wszyte poduszki, imitacja kieszeni. Idealna na wiele okazji.
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | zielony |
| Typ | Marynarka |
| Marka | Italy Moda |
Podobne produkty
174.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
152.00 zł – 155.00 złZakres cen: od 152.00 zł do 155.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł – 145.00 złZakres cen: od 143.00 zł do 145.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł – 145.00 złZakres cen: od 143.00 zł do 145.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
170.00 zł – 174.00 złZakres cen: od 170.00 zł do 174.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
170.00 zł – 174.00 złZakres cen: od 170.00 zł do 174.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
