Spódnica Model TW-SD-OB035.10 Black – Och Bella
SKU:
MTH-167091
Kategoria: Eleganckie spódnice damskie
Opis
Spódnica dresowa z wysokim stanem, gumką w pasie oraz wiązaniem. Spódnica z kieszeniami, dół ze ściągaczem. Propozycja idealna na lato.
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 84-90 cm |
| M | 78-86 cm |
| S | 72-80 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | czarny |
| Typ | Spódnica |
| Marka | Och Bella |
Podobne produkty
127.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
106.00 zł – 108.00 złZakres cen: od 106.00 zł do 108.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
112.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
112.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
112.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
118.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł – 145.00 złZakres cen: od 143.00 zł do 145.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
137.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
