Sweter Damski Model TW-BZ-BE-M327.29 Brown – Och Bella
136.00 zł
SKU:
MTH-171339
Kategorie: Eleganckie bluzki damskie, Eleganckie swetry damskie
Opis
Sweter damski z długim rękawem oraz dekoltem w łódkę. Na plecach rozcięcie z ozdobnym wiązaniem.
Akryl 97 %
Elastan 3 %
Elastan 3 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | brązowy |
| Typ | Sweter |
| Marka | Och Bella |
Podobne produkty
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
143.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
157.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
