Bluza Damska Model RV-BL-6683.00P Dark Pink – Relevance
211.00 zł
SKU:
MTH-174832
Kategoria: Eleganckie bluzki damskie
Opis
Bluza damska o przedłużonym kroju, z długim rękawem oraz kapturem. Bluza zapinana na zamek, po bokach kieszenie wsuwane również zapinane na zamki.
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | różowy |
| Typ | Bluza |
| Marka | Relevance |
Podobne produkty
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
183.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
157.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
