Powrót do listy produktów
Spodnie Damskie Model TW-SP-BI-2086.24P Green - Och Bella
133.00 zł – 136.00 złZakres cen: od 133.00 zł do 136.00 zł
Bluzka Model TW-BZ-OB053.43 Ecru – Och Bella
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
SKU:
MTH-182545
Kategoria: Eleganckie bluzki damskie
Opis
Krótka bluzka z prążkowanego materiału, z krótkim rękawkiem oraz okrągłym dekoltem. Na przodzie u dołu wstawka z koronki.
Bawełna 70 %
Elastan 30 %
Elastan 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | beżowy |
| Typ | Bluzka |
| Marka | Och Bella |
Podobne produkty
192.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
119.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
145.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
