Bluzka Model TW-BZ-OB053.43 Black - Och Bella
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Bluzka Model TW-TP-OB061.47 Black – Och Bella
69.88 zł
SKU:
MTH-183488
Kategoria: Eleganckie bluzki damskie
Opis
Krótka bluzka z krótkim rękawkiem oraz okrągłym dekoltem. U dołu ozdobna guma z napisem. Bluzka wykonana z prążkowanego materiału.
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | czarny |
| Typ | Bluzka |
| Marka | Och Bella |
Podobne produkty
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
119.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
83.90 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
148.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
183.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
183.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
