Koszula Damska Model TO-KS-7128.70 Orange - Factory Price
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Koszula Damska Model TO-KS-7128.05X Light Green - Factory Price
83.90 zł – 86.24 złZakres cen: od 83.90 zł do 86.24 zł
Koszula Damska Model TO-KS-7128.06X Fuksja – Factory Price
83.90 zł
Opis
Koszula damska o luźnym kroju z długim rękawem, zapinana na guziki. Po bokach koszuli ściągacze.
Bawełna 65 %
Polyester 35 %
Polyester 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | różowy |
| Typ | Koszula z długim rękawem |
| Marka | Factory Price |
Podobne produkty
195.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
209.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
183.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
132.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
196.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
183.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
235.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
195.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
