Spódnica Model TW-SD-OB063.30 Ecru – Och Bella
SKU:
MTH-183463
Kategoria: Eleganckie spódnice damskie
Opis
Dresowa spódnica z wysokim stanem, wiązaniem w pasie oraz kieszonką na przodzie typu kangurek.
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 84-90 cm |
| M | 78-86 cm |
| S | 72-80 cm |
| XL | 88-96 cm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 × 1 × 1 cm |
| Kolor | beżowy |
| Typ | Spódnica |
| Marka | Och Bella |
Podobne produkty
127.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
140.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
140.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
130.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
118.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
158.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
99.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
118.00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
